Cube Kathmandu ebike Bosch 7 1600

Jaki rower elektryczny kupić do 10 tyś zł? Ile kosztują dobre ebike?

Z doświadczenia mechanika rowerowego sporządziłem listę 5 elementów których nie powinniśmy smarować w rowerze oraz instrukcję jakiej konserwacji wymagają komponenty które powinny być nasmarowane.

CUBE ACID HYBRID PRO 400

Rama wykonana ze stopu Aluminium Superlite, kształtowana w technologii Advanced Hydroforming to nie tylko konstrukcja lekka, ale też niezwykle wytrzymała. W pełni zintegrowana bateria oraz ukryte okablowanie pozwoliły zachować elegancką sylwetkę całego jednośladu, jednocześnie wykorzystując w pełni możliwości systemu Bosch Drive Unit Active Plus (50Nm) Cruise (250Watt).

Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat hellus rra null aut metus varius laoreet srtrum. Imperdiet e uricies vel augue dapibus in.

Haibike Hardseven

 To model wykonany w oparciu o aluminiową ramę, hamulce tarczowe i amortyzowany widelec ze skokiem 120 mm górski rower elektryczny, który ze wsparciem silnika spisze się doskonale na każdej wymagającej trasie. Wykorzystywane przez markę napędy Boscha bez problemu konkurują o miano najlepszych napędów do rowerów elektrycznych. 

.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *