Chcesz rower ze wspomaganiem? To dla LENI!.. Kilka lat temu często to słyszeliśmy, Dziś ten stereotyp odchodzi do lamusa bo rowery elektryczne mają coraz szersze, przydatne zastosowanie. Cichnie polemika i pojawiają się pytania.
1. Po co mi elektryk?: Masz problemy zdrowotne? A może potrzebujesz rower do zabawy w terenie? Może twoja kondycja nie pozwala na robienie większych zasięgów a chętnie pojechałbyś na jednodniową …100-kilometrową! wycieczkę? Musisz przetestować rower elektryczny! Często odwiedzają nas klienci z takimi życzeniami. Dzięki rowerom elektrycznym wielu naszych klientów w podeszłym wieku ma możliwość spędzenia aktywnie całego dnia na rowerze! Zwiedzają odległe zakątki swojej okolicy 80-100 kilometrów podczas jednej przejażdżki. Wcale nie są leniami 🙂
2. Zastosowanie: Bardzo szerokie! Kategoria rowerów elektrycznych zawiera w sobie wszystkie podkategorie zwykłych rowerów. Możesz kupić elektryczny rower górski, trekingowy, crossowy. gravelowy, szosowy itd.
3. Zasięg: Jeżeli wykorzystujesz rower do jazdy od czasu do czasu w weekendy, nigdy nie trenowałeś to taki rower otwiera dla Ciebie nowe możliwości. Chętniej zaczniesz wsiadać na rower, nie tylko w weekendy. Jednorazowa wieczorna przejażdżka na 40 km będzie czystą przyjemnością a nie wizją powrotu z wywieszonym językiem lub telefonem do najbliższego przyjaciela o podwózkę z trasy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10