tundra serwis - remont

Planujemy zmienić lokal, od stycznia zamknięte!

Wraz z początkiem 2020 roku mamy w planach przenieść nasz sklep do nowej lokalizacji o większej powierzchni, dalej będziemy w naszym rodzimym Grójcu. Wahaliśmy się co do decyzji przez dwa lata. Dwa lata temu zanim otworzyliśmy Tundrę, znaleźliśmy inny lokal który pasował nam do naszych celów. ale nie był przygotowany do jakiejkolwiek działalności. Nie miał podłogi, wody, ogrzewania, okien. Zrezygnowaliśmy, poszliśmy łatwiejszą drogą wzięcia gotowego.

Do tematu wróciliśmy pod dwóch latach i podejmujemy ryzyko adaptacji tego znieszonego budynku przy ul. Żeromskiego. Trzymajcie za nas kciuki, nowy lokal został wybudowany w okolicach roku 1930 i wymagać będzie wymagać na pewno dwóch miesięcy naszej pracy.

Od 1.01.2020 do 15.03.2020 Tundra będzie zamknięta. Minęły równe dwa lata kiedy otworzyliśmy pierwszą lokalizację na ul. Lewiczyńskiej 38 w Grójcu.

Znalazłem takie zajawki z lutego 2018 roku kiedy montowaliśmy drewniane wyposażenie sklepu, wykonaliśmy wszystko z drewna kupionego w okolicy oraz otrzymanych w prezencie dębowych klepek podłogowych (Dzięki Maciek K. 🙂

  • palety euro z pobliskiego składu na bikówku
  • kantówki z pobliskiego tartaku jasieniec
  • deski okładzinowe z odpadów produkcyjnych do palet z chynowa

Środek wyposażaliśmy we wszystko przez 2 miesiące, to było przyjemne miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *